Vesmírná mise

Vesmírná mise Vesmírná mise Proveďte vesmírnou loď pásem asteroidů! Dokážete bez úhony proletět pásem asteroidů? Své navigační dovednosti si důkladně procvičíte a prohloubíte v 60 různě obtížných misích této galaktické skládanky.
klikněte pro více informací

IQ Fokus

IQ Fokus IQ Fokus Zaostřete na střed! Využijte 10 barevných herních dílků a zaplňte herní desku. Soustřeďte se na střední část desky, kterou musíte sestavit přesně podle zadání. Úplně nový koncept hry z řady Smart Her.
klikněte pro více informací

Kvadrilion

Kvadrilion Kvadrilion Herní plán pro Kvadrilion je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru. Hlavolam je vyřešen, pokud se vám podařilo umístit všech 12 dílků skládačky na herní plán, který jste si sestavili.
klikněte pro více informací

IQ Fit

IQ Fit IQ Fit Dostaňte svůj mozek do formy!
Umístěte všechny 3D herní dílky na herní plochu tak, aby vytvořily 2D obrazec, tedy aby nic nevyčnívalo, ani nezůstaly žádné otvory.
klikněte pro více informací

Tajemný chrám

Tajemný chrám Tajemný chrám Neztraťte se v pohyblivém labyrintu!
V bludišti chodeb tajemného chrámu stěny neustále mění místa. Jeden chybný krok a skončíte jako krmení pro krokodýly.
klikněte pro více informací

IQ Steps

Smart IQ Steps Smart IQ Steps Jste připraveni na další krok?
Cílem hry je, umístit všechny dílky na hrací plochu, jeden po druhém. Pouze s 8 dílků, to zní jednoduše, že?
Dávejte pozor! Dílky mají dvě vrstvy, a ty se vzájemně překrývají!
klikněte pro více informací

Angry Birds - Staveniště

Angry Birds - Staveniště Angry Birds - Staveniště Postavte pevnost pro prasata a dobyjte svět! Tato logická hra založená na principech oblíbených her z řady SMART GAMES pořádně potrápí vás mozek. Umístěte 4 herní dílky na staveniště tak, aby byla vidět jen některá prasata.
klikněte pro více informací

Anti virus

Smart Anti-virus Smart Anti-virus Zapojte své tělo i mysl a zbavte se zákeřného viru!
Zákeřný virus napadl buňku lidského těla. Dokážete se ho zbavit dříve, než se rozmnoží a napadne dalsí buňky? Tato hra je jestě větsí výzvou, než to na první pohled vypadá.
klikněte pro více informací

Bend-it

Smart Games Bend-it Smart Games Bend-it Tato logická hra je na všech úrovních pokaždé jiná!
Hráč má podle jedné z 60 úrovní poskládat dílky tak jak je vidět na obrázku. I když je umístění dílků zobrazeno, není to tak jednoduché jak se zdá. Není totiž jasné, které kuličky jsou spojeny a jak! Všechny dílky, můžete ohýbat a otáčet a tím vytvářet nové pozice.
klikněte pro více informací

IQ Link

Smart IQ Link Smart IQ Link Najděte správná propojení! Umístěte všechny dílky na herní plán. I když je ve hře celkem 36 částí herních dílků a na herním plánu pouze 24 míst. Ano, opravdu je to možné! Klíčem je dílky správně propojit. Kulička a kroužek ze dvou různých dílků se mohou nacházet na stejném místě.
klikněte pro více informací

IQ Twist

Smart IQ Twist Smart IQ Twist Otestujte a posilte své IQ s touto skvělou cestovní hrou!
Roztočte své mozkové závity správným směrem a umístěte všechny zatočené herní dílky na herní plán. Zní to jednoduše, ale jen do chvíle, kdy zjistíte, že vám na herním plánu překážejí sloupky. A herní dílek smíte umístit na sloupek pouze pokud mají stejn
klikněte pro více informací

Anakonda

Smart Games Anakonda Smart Games Anakonda Najděte mýtického hada!
Skrytá v ruinách starověkých chrámů uprostřed neproniknutelné džungle žije obří anakonda - legendární had, kterého uctívaly mnohé generace indiánských kmenů. Umístěte všechny dílky na herní plán a vytvořte hada od hlavy až k ocasu.
klikněte pro více informací

Troy

Smart Troy Smart Troy V logická hře Troy pro jednoho hráče, pomáháte bránit Tróju před nepřátelskou armádou.
Na herní plán musíte umístit 4 dílky zdí tak, aby všichni nepřátelští rytíři zůstali za hradbami města a vaši bojovníci zůstali uvnitř. Dílky hradeb umísťuje na konkrétní...
klikněte pro více informací

Auto blok

Smart Auto blok Smart Auto blok Všem jednotkám!
"Podezřelý jede v kradeném červeném sportovním autě. Míří na východ, směrem k centru města. Odmítá zastavit a může být ozbrojen. Obkličte ho a zablokujte všechny únikové cesty!" Ve hře Auto Blok se stáváte velitelem dramatického policejního zásahu.
klikněte pro více informací

Alcatraz

Smart Games Alcatraz Smart Games Alcatraz Útěk z věznice je skvělý hlavolam ze serie Smart games. Pokuste se o útěk z proslulé a nejstřeženější věznice na světě - Alcatraz. Pokud možno se musíte vyhnout kamerám! Obejděte bezpečnostní systém a pokuste se uprchnout z věznice Alcatraz aniž by o tom věděli dozorci věznice!

City Maze

Smart City Maze Smart City Maze Dosáhli jste svého cíle!
Vaším úkolem je provést dva cestovatele městem do cíle. Umísťujete oboustranné herní dílky na herní plán a tím vytváříte cestu od začátku do konce.

Letiště

Kontrolní věž letiště Kontrolní věž letiště Dokážete dostat letadla bezpečně do jejich cílů?
Jako zaměstnanec kontrolní věže letistě máte pod kontrolou pozici každého letadla - jak ve vzduchu, tak na zemi. Veďte každé letadlo bezpečně k cíli tak, že umístíte 6 průhledných herních dílků na herní plán.
klikněte pro více informací