Tři oříšky pro veverku

Tři oříšky pro veverku Tři oříšky pro veverku Pomozte veverkám s přípravou zásob na tuhou zimu – dokážete pohybovat veverkami tak, aby všechny oříšky či žaludy skryly do podzemních spižíren?
klikněte pro více informací

IQ XOXO

IQ XOXO IQ XOXO XOXO je ustálená internetová zkratka pro "Hugs and Kisses" neboli "Objímá a líbá (Tě)". Umístěte na herní plán 10 oboustranných herních dílků tak, aby se "X" a "O" ve všech směrech pravidleně střídala.
klikněte pro více informací

Dinosauři

Dinosauři Dinosauři lavolam Dinosauři: Tajemné ostrovy je zaměřen na bezpečné oddělení býložravců od masožravých dinosaurů. Prokousejte se skrz 80 zajímavých rébusů, v nichž je třeba důmyslně rozmístit části ostrovů tak...
klikněte pro více informací

Skákej

Skákej Skákej Skákejte se zajíčky a pomozte jim se schovat! Pomůžete zajíčkům dostat se do bezpečí? Využijte ostatní zajíčky, muchomůrky a dokonce i pohybující se lišky. Skákejte, skákejte a skákejte dokud se všichni zajíčci neschovají do nor.
klikněte pro více informací

Parkoviště

Parkoviště Parkoviště Procvičte si parkování! V této jedinečné logické hře je vaším úkolem najít ta správná parkovací místa pro všechna auta. Využijte všechny směry a nápovědy, které vám zadání poskytuje.
klikněte pro více informací

Lovci duchů

Lovci duchů Lovci duchů Přemýšleli jste někdy o tom, co dělají duchové ve strašidelném domě? Zahrajte si na lovce duchů a zkuste na to přijít! Posviťte si na všechny duchy v domě tak, že správně umístíte všechny průhledné dílky se světly na herní plán.
klikněte pro více informací

SpongeBob

SpongeBob SpongeBob Pokud je váš mozek jako houba, která do sebe ráda nasává pořádně těžké úkoly a při jejich řešení si užívá spoustu legrace, pak jistě oceníte i tuto hru. Díky hře SpongeBob v kalhotách se ocitnete ve světě hravé žluté mořské houby SpongeBoba v kalhotách.
klikněte pro více informací

Tučňáci na pochodu

Tučňáci na pochodu Tučňáci na pochodu Postavte tučňáky do řady! Pokud jste si oblíbili Tučňáky na ledu, užijete si i báječnou přehlídku tučňáků ve hře Tučňáci na pochodu.
Tato nová magnetická hra vám ve 48 zadáních nabízí několik hodin chytré zábavy.
klikněte pro více informací

IQ Blox

IQ Blox IQ Blox Další porce rébusu jako ze škatulky! V hlavolamu SMART IQ Blox Vás překážky neblokují; naopak, pomáhají Vám nalézt řešení. Překážky Vám napoví, jak vyplnit hrací desku barevnými herními dílky.
klikněte pro více informací

Vikingové v bouři

Vikingové v bouři Vikingové v bouři Přestojí váš mozek bouři?
Vikingské lodě jsou uprostřed oceánu lapeny v obřím hurikánu. Dokážete je navigovat ven z bouře? Vikingové v bouři jsou originální logická hra, ve které se lodě pohybují pomocí otáčení jednotlivých dílků s vlnami. Ale pozor! Často jeden z dílků blokuje otáčení ostatních.
klikněte pro více informací

Auto blok

Smart Auto blok Smart Auto blok Všem jednotkám!
"Podezřelý jede v kradeném červeném sportovním autě. Míří na východ, směrem k centru města. Odmítá zastavit a může být ozbrojen. Obkličte ho a zablokujte všechny únikové cesty!" Ve hře Auto Blok se stáváte velitelem dramatického policejního zásahu.
klikněte pro více informací

Tučňáci na ledu

Smart Hra Tučňáci na ledu Smart Hra Tučňáci na ledu Sklouzněte se s tučňáky na ledu!
Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? A budou všichni tučňáci na správných místech?
klikněte pro více informací

Tangramy Paradox

Tangramy Paradox Tangramy Paradox 7 dílů tangramu, nekonečné množství kombinací. Tangramy jsou velmi stará čínská hra. Nikdo přesně neví, kdy a jak vznikla. Podle legendy staré více než 1000 let muž jménem Tan upustil na zem dlaždici a ta se rozbila na 7 části.
klikněte pro více informací

Angry Birds - Útok

Angry Birds - Útok Angry Birds - Útok Posouvejte průhledné herní dílky do té chvíle, než jsou všechna prasata zakryta ptáky. Klasický a oblíbený mechanismus posouvání dílků je v této hře zpracován novým zajímavým způsobem.
klikněte pro více informací

Myší království

Myší království Myší království Dokážete umístit žluté dílky skládačky na herní plán tak, aby všechny myšky mohly pohodlně vykukovat skrz díry v plátku sýra? Jedinečná logická hra pro hráče v každém věku.
klikněte pro více informací

Brouci v akci

Smart Hra Brouci v akci Smart Hra Brouci v akci Busy Bugs (Brouci v akci) je magnetická, cestovní hra. Celá hra včetně úloh a řešení je v kompaktním balení s patentekem na zapnutí.
Úkolem této logické hry je podle jedné ze 48 úloh umístit různě tvarované dílky na magnetickou podložku tak, že zůstane vidět pouze hmyz ze zadání. Busy Bugs (Brouci v akci) rozvíjí logické myšlení a plánování.
klikněte pro více informací

Na ledové kře

Smart Na ledové kře Smart Na ledové kře Zamaskujte zvířata na ledu i ve vodě
Pomozte obyvatelům severního pólu se maskovat v jejich přirozeném prostředí!Umístěte 6 průhledných herních dílků tak, aby vsechna zvířata byla zamaskována ve svém přirozeném prostředí – lední medvědi musejí zůstat na ledových krách a ryby zase ve vodě. V drsném prostředí ledových ker se pohybují odvážní Eskymáci, kteří se vydávají na lov a zvířata si na ně musejí dát velký pozor.
klikněte pro více informací

Žravé příšerky

Smart Games Žravé příšerky Smart Games Žravé příšerky Jen nejsilnější může přežít
Na vzdálené cizí planetě žije zvláštní společenství nenasytných příšerek. jejich jedinou životní starostí je, kdo se nají a kdo naopak bude sněden. Ve žravých příšerkách vás každý krok a každé kousnutí přivede blíže k cíli. Ale pozor: Příšerka může sníst jinou pouze ve chvíli, kdy její spodní strana pasuje na horní stranu právě příšerky pojídané. Zažijte skvělou zábavu se žravými příšerkami!
klikněte pro více informací

Chicken Shuffle

Smart Hra Chicken Shuffle Smart Hra Chicken Shuffle Úkolem této hry, je podle jedné ze 48 úloh, které se vkládají jako podklad do rámečku, posunout pět plastových dílků se slepicemi tak, aby každá slepice seděla na vajíčku, které je na kartičce na podkladu. Není to tak jednoduché jak se na první pohled zdá, protože některé kartičky obsahují i další zvířata z farmy a v některých úlohách ...
klikněte pro více informací

Princ a drak

Smart Princ a drak Smart Princ a drak Jak se čaroděj dostane do hradu?
Najde drak jednorožce?
Zvládne princ zachránit princeznu?
Tato pohádková logická hra okouzlí vaše mozkové buňky. Poskládejte 9 herních dílků tak, aby všechny cesty vedly správným směrem a propojily některé obrázky na herním plánu. Ale pozor: Jiné obrázky zase nesmí být propojeny!
klikněte pro více informací

Motýli

Smart Games Motýli Smart hry Motýli Dokážete z dílků skládačky sestavit půvabné motýly? Motýli jsou jedinečná a zábavná hra obsahující 48 zadání od těch nejjednodušších až po náročné. Tato skvělá sada hlavolamů na cesty obsahuje také krabičku, v níž pohodlně a bezpečně uchováte všechny herní dílky i knížku zadání.
klikněte pro více informací

IQ Puzzle Pro

IQ Puzzle Pro IQ Puzzle Pro Nová hra IQ Puzzle Pro z řady Smart Games obsahuje 120 rébusů ve třech herních módech, ve 2D i 3D. Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy - pyramidu.
klikněte pro více informací

Titanic

Smart Titanic Smart Titanic Zachraňte všechny tonoucí a staňte se hrdinou dne!
V této hře máte možnost toto drama prožít. Staňte se velitelem flotily záchranných člunů a promyslete plán akce na záchranu tonoucích. podaří se vám vytáhnout všechny živé z vody? Dejte pozor! Rozhodně nebude jednoduché udržet záchrannou misi pod kontrolou protože každý tonoucí se snaží dostat z ledové vody do člunu co nejdříve.
klikněte pro více informací

Čarovný les

Smart Games Čarovný les Smart Games Čarovný les Najdi kouzelnou cestu přes tajuplný les!
Projdi se čarovným lesem. Můžeš potkat jednorožce nebo čarodějnici. Kolem cesty tě čekají prastaré stromy a magické houby. Ale pozor, aby ti přes cestu nepřeběhla černá kočka nebo aby ses neproměnil v žábu.
klikněte pro více informací

Piráti, Schovej a najdi

Smart Hra Piráti, Schovej a najdi Smart Hra Piráti, Schovej a najdi Všichni na palubu v této dobrodružné pirátské hře!
V této logické hře můžete řádně procvičit své mozkové buňky. Je třeba umístit 4 herní dílky s ostrovy tak, aby na moři zůstali jen někteří piráti. Najděte svůj poklad logického myslení a dobré prostorové představivosti. Aaaaar! V každém z rébusů jsou stovky možností, jak umístit jednotlivé herní dílky, ale vždy pouze jediné řesení.
klikněte pro více informací

Tangramy Zvířata

Smart Tangramy Zvířata Smart Tangramy Zvířata 7 dílů tangramu, nekonečné množství kombinací.
Tangramy v sobě spojují matematické a umělecké prvky a pomáhají při rozvíjení logického myšlení a prostorové představivosti dospělých i dětí. Tangramy jsou také skvělým nástrojem pro naučení se schopnosti řešení problémů a týmové práci.
klikněte pro více informací

Noemova archa

Smart Games Noemova archa Smart Games Noemova archa Najdi zvířátkům místo na lodi!
Druhů zvířátek je tolik a do Archy se vejdou jen tak tak. Proto je třeba velmi dobře přemýšlet, jak je do útrob lodi naskládat. Důležité je, aby páry jednotlivých druhů vždy byly u sebe. Ujistěte se, že všechna zvířátka budou na palubě před tím, než archa vypluje. Ideální provedení pro hraní na cestách!
klikněte pro více informací

Safari Schovej a najdi

Safari schovej a najdi Safari schovej a najdi Zahrajte si na schovávanou se zvířaty na safari!
V této logické hře můžete řádně procvičit své mozkové buňky. Je třeba umístit 4 herní dílky s džunglí tak, aby na otevřené pláni zůstala jen některá zvířata. K tomu abyste prošli divočinou všech rébusů, budete potřebovat...
klikněte pro více informací

IQ-Splash

Smart IQ-Splash (Abstrakt) Smart IQ-Splash (Abstrakt) IQ-Splash je logický hlavolam pro mladé i staré.
Je to zábavný způsob, jak otestovat své prostorové vnímání. Jeho kompaktní tvar z něj činí ideální cestovní hru.
klikněte pro více informací

Aqua Bella

Smart Aqua Bella Smart Aqua Bella Na pomoc mořským vílám!
Mořské víly si užívají svých veselých her v prosluněné mořské vodě kolem krásných korálových útesů. S vílami si hrají jejich kamarádky - veselé barevné rybičky. Ale pozor! Co se to děje?
klikněte pro více informací